loading icon
S námi vás pozná celý svět internetu
Ke stažení


stahovat


Videokurzy


video


Ceník služeb


ceník


Reklama

Představuji se

 

webdesigner

Přestože nemám žádné vzdělání a školy jako webdesignér,  věnuji se tomuto oboru již nějakou dobu. Za tuto dobu jsem nasbíral dosti zkušeností v oblasti počítačové grafiky a tvorby webových šablon.

Tento obor webdesignu a grafiky mě velmi zajímá, vždy jsem rád pokud vytvořím cokoliv grafického a má to úspěch. Potěší mě i reakce zákazníků na vytvořenou šablonu pro požadovanou webovou prezentaci, především pokud má tento web potom dobrou pozici ve vyhledávání Seznamu nebo Googlu.

Za dobu co se věnuji webdesignu a grafice jsem se zdokonalil natolik, že mé práce jsou pořád v moderním designu webu. Také v grafice se snažím odvést ten nejlepší výsledek pro spokojenost všech zúčastněných.

 

Nejsem velké a ani malé grafické studio. Nedělám proto 30 – 50 webů ročně, ale ke každé možné příležitosti si vytvořím dostatek času na tvorbu webdesign webu nebo grafiky. Samozřejmě v rámci mých možností a znalostí jsem ochoten udělat velice kvalitní webovou prezentaci v levném a moderním webdesignu webové prezentace nebo možného e-shopu,  optimalizovné pro mobilní prohlížeče.

Každé zakázce se věnuji na plno a tak proto nečekejte, že komplexní webdesign webové prezentace bude vytvořena do měsíce, protože jen vytvořením šablony to nekončí. Nakonfigurovat mou šablonu v redakčním systému a spusti web – tím pro mě končí zadaná práce. Záleží však na zakázce, kterou respektuji.

Pokud se rozhodnete a oslovíte mě pro vytvoření moderního webdesignu a nebo grafických prací ( bannery, loga atd.) budete mít správný a levný webdesign a grafiku.

Těším se na případnou spolupráci v oblasti webdesignu a grafiky.

Krásný den

Jiří Sýkora