Jednoduchá investice pro každého

 

  Pokud by se dnes někdo rozhodl držet své peníze v hotovosti doma, bude mít jen zdánlivou jistotu, že o ně nemůže přijít. I když mu je tu totiž nikdo neodcizí, před inflací se tyto ve zmíněné podobě uchránit nedají, inflace je všudypřítomná. Chce to tedy peníze někam vložit. Jenže i zde je již dávno známou pravdou, že ne každý produkt finančního trhu vynáší. U spousty klasických produktů jsou úroky nulové, a i když snad ne, hranice zmíněné inflace ani zdaleka nedosahují, a tudíž se i zde prodělává. 

A jedinou možností, jak své příjmy a úspory zhodnotit, je tyto skutečně efektivně investovat. Což může přinést kýžený zisk. Ovšem logicky se na tom dá i prodělat, což je zřejmě hlavním důvodem, proč se mnozí z našinců dosud k investování nerozhoupali. Když tomu někdo nerozumí a je přitom soudný, ví, že by se mohl nechat lehce napálit.

A pokud chce mít někdo své jisté a vyzná se, ví už dnes, že je vhodné peníze investovat s někým, kdo se vyzná. A to je třeba právě Fondee. Důvodů, proč vsadit na investice právě sem, je povícero, a každý je pádným argumentem, jenž hovoří pro tuto volbu.

Především je tu výhodou fakt, že je tu vše jasné a stručné. Každý se tu tedy snadno zorientuje, každý hned ví, do čeho investuje, na kolik peněz ho to přijde, jakou získá hodnotu a jakým je tato provázena rizikem. Za touto nabídkou nestojí žádní mladí finanční poradci bez zkušeností, neskrývají se tu žádné umně zamaskované nástrahy a poplatky, není třeba ani cestovat někam na pobočku, protože lze vše vyřídit i online. A pozitivem je vlastně i to, že kdykoliv si tu člověk usmyslí, může skončit, vše prodat a jít si svou cestou.

Každý ze zájemců si tu může zvolit ideální portfolio z až čtrnácti různých na burze obchodovatelných fondů, v nichž se nacházejí dluhopisy akcie nejrůznějších typů z celého světa, a investovat do tohoto klidně i jenom pouhou tisícikorunu, a Fondee následně udržuje toto portfolio podle investorem zvoleného rozložení. A ať už si člověk vybere méně či více rizikové nebo méně či více výnosné řešení, udělá dobře. Rozhodně lépe, než když nechá své peníze někde ležet ladem..